Žymos

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ImagePigios draudimo paslaugos

Ieškodami pigios draudimo paslaugos užtruksite vos keliams minutes.

Pats pigiausias draudimas – draudimas internetu

Nežinote, kur yra pigiausias draudimas arba kaip apsidrausti pigiau?

Greičiausiai, kad kiekvienas turite daug draugų, jei ne daug, tai bent kelis tikrai. Todėl vienas iš būdų, kaip sužinoti, kur yra pigiausias draudimas – paklausti savo draugų. Juk vieni vairuoja automobilius, kiti dvirates transporto priemones – dviračius, dar kiti vaikšto pėsčiomis, bet daugelis turėtų žinoti ir apie privalomą sveikatos draudimą, kurį, pagal Lietuvos respublikos įstatymą, privaloma vykdyti kas mėnesį ir susimokėti po 90 litų valstybei.

Taip jau yra, visur mus lydi mokesčiai. Automobilio draudimas, mokėk, sveikatą drausti, vėl mokėk, kad neapvogtų ir iš namų neišneštų brangius daiktus, mokėk papildomai. Kiek gi galima mokėti? Bet, pagalvojus iš kitos pusės, statikos nelaimei, auto įvykiui ar, ne duok dieve, sudegtų namai, kas tada kompensuotų Jūsų patirtus nuostolius? Vis dar norite būti neapsidraudę?

Žinoma, yra ir kitas klausimas, kaip apsidrausti pigiau, kad kompensuojamoji dalis už nustatytą patirtą žalą būtų kuo didesnė. Sutaupyti galima visada, tik reikia tam tinkamai pasiruošti. Pavyzdžiui, draudimas internetu pigiausias ir yra populiariausias šiuolaikiškų žmonių tarpe. Todėl, jei norite gauti draudimo pasiūlymus paslaugoms už mažesnę kainą – drauskitės internetu. Draudimas internetu pigesnis, nes internetinėje svetainėje yra patalpinta automatizuota draudimo paslaugų sistema, kurios, pasirenkant vieną ar kitą paslaugą Jums iškarto parodoma suma ir galimybės patyrus žalą. Tokios paslaugos nereikalauja papildomo konsultanto aptarnavimo, todėl internetinės draudimo paslaugos pigesnės ir galima ne mažai sutaupyti. Ne veltui ši paslauga yra populiariausia Lietuvoje.

Jei bus apdrausti pigus lektuvu bilietai, arba keltu bilietai internetu gali būti, kad Jūsų kelionė ir jos išlaidos neišvykimo atveju bus padengtos su kaupu. apie tai privaloma pranešti savo brokeriui ir jis užfiksuos Jūsų draudiminį įvykį, jei keltai ar lėktuvai, dėl tam tikros priežasties bus atšaukti Jūsų reikui.

Nors draudimas internetu ir pigiausias, užsisakyti pirmą pasitaikiusią paslaugą nederėtų. Geriau, ramia galva ar mąstysena pasidomėkite kelių draudimo brokerių pasiūlymais ir palyginkite draudimo kainas. Ką siūlo vienas, gal, kitas, už tą pačią kainą gali daugiau. Nepagailėkite savo laiko su paslaugų susipažinimui, nebent jau esate „senas“ draudimo paslaugų žinovas ir jau viską žinote, nes kasdien sekate naujienas. Tada, išnaudokite visas savo žinias ir draudimo galimybes.

Visą informaciją sudėjus į vieną krūvą ir peršasi išvada, kad pigiausias KASKO draudimas – internetu. Koks pigus draudimas bebūtų, pasinaudoti šia paslauga internetu galima už mažesnę kainą. Pirkimas internetu bus ne tik greitas bei patogus, bet dar ir su papildomais pasiūlymais, todėl neteks, kaip anksčiau, kai lankydavotės pas draudimo brokerius konsultacijos, klausytis visų egzistuojančių pasiūlymų ir nesvarbu, kad tokios draudimo paslaugos Jums visiškai nereikia. Bet anksčiau buvo anksčiau, rinkitės paslaugas patogesnes ir pigesnes ir objektyviai įvertinkite draudimą internetu.

Mėgaukitės draudimo internetu patogumais jau dabar, sutaupykite lėšų daugiau.