Žymos

, , , , , , , , ,

Drausti automobilį civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu privaloma gan senei, bet ne visi dar žino kai kuriuos niuansus. Pavyzdžiui, draudžiant savo transporto priemonę arba automobilį internetu, dauguma ieško pigiausios kainos. Todėl iškart atsiranda klausimas, ieškoma draudimo ir jo sąlygų ar ieškoma kaina, prie kurios būtų ir draudimo paslauga?

renkantis

Automobilis taip pat priskiriama priemonė prie transporto ir greičiausiai yra viena iš populiariausių, kurias yra privaloma apdrausti. Dažnai ieškomas pigiausias automobilio draudimas ne visada atitinka tikrovę ir lūkesčius. Ieškodami pigesnio draudimo automobiliui randame tik kainą, bet nežiūrėdami ir nelygindami draudikų siūlomų sąlygų prarandame ženkliai daugiau. Pavyzdžiui, privalomasis automobilio pigiausias  draudimas internetu yra lyginant draudikų pateiktas sąlygas su kaina, bet ne atvirkščiai. Todėl tie kas renkasi pigiausią variantą nereiškia, kad gaus geriausias draudimo sąlygas. Tai gali labai nuliūdinti draudiminio įvykio metu, kai vietoj tikėto žalos atlyginimo bus pranešta, kad tokio draudžiamo punkto sutartyje numatyta nebuvo. Taigi, pigiausias draudimas yra, tik jį reikia rasti lyginant draudimo sąlygas.

Taip pat skaitykite:

Draudžiant automobilį internetinėje erdvėje yra siūloma itin patogi sistema pavadinimu skaičiuoklė. Naudinga susipažinti ir su jos funkcijomis. Pradžioje, suradę tinkamą skaičiuoklę, kad ir šiuo adresu zuikiobilietai.lt/pigiausias-draudimas-draudimas-internetu/, nes kitų siūlomos yra užklausų tipo formos, kai suvedus duomenis privalai siųsti el. paštu paklausimą ir tik po to gauni draudimo pasiūlymą. Kaip matote, šioje zuikiobilietai.lt sistemoje nėra užklausimų, suvedę savo transporto priemonės duomenis ir draudžiančio asmens kodą arba įmonės kodą, vos dviejų minučių bėgyje Jums bus pateikti visų draudimo kompanijų pasiūlymai vienu metu. Pasakysite, kad tai nėra patogu? Abejojame. Nes vienu metu palyginti visų draudikų draudimo sąlygas ir palyginti jas kainų atžvilgiu, nėra nieko naudingiau.

Draudimo sąlygos draudėjams turėtų rūpėti kur kas labiau, nei mažiausios kainos. Jei ieškote draudimo paslaugų, bet ne kainų, patogi skaičiuoklės sistema, kurioje iškart matomi visi draudikų pasiūlymai – kaip tik Jums. Tokio proceso metu nereikės gaišti laiko kamščiuose, “deginti“ laiką ir žinoma, klausytis draudimo brokerių papildomų paslaugų pasiūlymų, kurių, gal būt, Jums visiškai nereikia ir tai Jums nėra aktualu.

Taigi, vietoj to, kad ieškotumėte pigiausią draudimo variantą ieškokite ir reikalaukite savo transporto priemonei geriausių draudimo sąlygų ir suprasite, jog turėti geriausias sąlygas bet ne kainą yra kur kas naudingiau ir saugiau Jums bei Jūsų valdomam turtui.