Žymos

, , , , , , ,

Keistas reiškinys draudimo srityje Lietuvoje, bet tenka pripažinti, kad jis egzistuoja. Tie kurie draudžia transporto priemones, savo turtą, sveikatą ar naudojasi kitomis draudikų paslaugomis, kažkodėl tai ieško pigiausio. Taip, suprantama, kad toks tikslas gali būti, bet kaip galima ieškoti pigiausio, jei kalba eina apie saugumą?

kas skelbė

Paskutiniu metu, ypač atėjus žiemai, laikraščiuose vis dažniau pasirodo straipsniai apie įvairius auto įvykius slidžiame kelyje, neatsakingai prižiūrėtus ir dėl šios priežasties sudegusius namus ir daugybė kitų draudimo paslaugas liečiančių nelaimių.

Sudegus namams ne visi “džiaugiasi“, be skaudžių netekčių artimųjų tarpe tenka apraudoti ir prarastus namus. Kaip nekeista, bet tokios nelaimės dėl neatsargumo nutinka tiems, kurie nebūna apdraudę savo turto, todėl po nelaimės negaus jokios draudiminės išmokos. Tokiems žmonės ypač sunku, nes gyvenimas tęsiasi toliau, o neturint namų ir praradus visą turtą sunku toliau žvelgti į priekį ir ko nors tikėtis. Todėl tokių nelaimių apdraudimui dažnas atsargus pilietis renkasi draudimą internetu. Internetu paslaugos teikiamos visą parą, todėl suvedę savo duomenis sistemoje iškart matysite kiek kainuotų draudimas namui ar apsidraudimas nuo nelaimingų atsitikimų (civilinės atsakomybės draudimas), kai dėl gaisro ar išsiliejusio vandens nukenčia ir kaimynai. Draudimas internetu leidžia tai atlikti visas 24 valandas per parą.

Dažnai nutinka ir taip, kad keliaujantys po platų pasaulį jo pažinimui pamiršta vieną dalyką – apsidrausti save ir šeimos narius. Žinoma, tie kurie keliauja ne pirmus ir ne penktus metus ir jiems nieko nenutiko džiaugiasi, kad sutaupė draudiminėms kelionių išlaidoms. bet jie nė karto nesusimasto, kad kiekviena kelionė yra išskirtinė, joje gali nutikti bet kas nenumatyto ir pasekmės gali būti nepakeliamos nei fiziškai (po patirtų įvairių traumų), nei finansiškai (kai privačios klinikos išrašo sąskaitas nemažas sąskaitas už pagalbos suteikimą bei gydymą).

Galų gale paimkime ir paprastą automobilio draudimą. Taip, suprantama kiekvienam lietuviui žinoma prievolė – privalomas automobilio draudimas. Deja, bet dar yra tokių, kurie bando sutaupyti ne tik kitų, bet ir savo gyvybės sąskaita. Į auto įvykį patekę neapdraustos transporto priemonės valdytojai neša visą atsakomybę už įvykyje atsiradusios žalos padengimą. Kartai ji būna vos keliasdešimt eurų, o kartais keliasdešimt tūkstančių. Todėl sprendimas nesidrausti gali atsisukti prieš tokį sprendimą priėmusį. nejaugi sunku automobilį ar kitą transporto priemonė apdrausti internetu? Draudimo bendrovės yra sukūrusios itin patogias draudimui skirtas internetines svetaines, kuriose netruksite nei kelių minučių ir jūsų draudiminis polisas įsigalios jau kitą dieną arba tokią, kurią pasirinksite draudimo metu.

Taip pat skaitykite:

Taigi, vivadraudimas.lt siūlo rimtai pasverti apie galimas pasekmes visiems, kurie galvoja, kad jiems nieko blogo nenutiks. Bet kaip taisyklė, nelaimė dažnai pasibeldžia į tų duris, kurie kadaise yra nusprendę nesidrausti. Vivadraudimas.lt internetu padės Jums apsispręsti ir priimti sprendimus teisingai.