Žymos

, , ,

Jei kalbėtume apie tai, kam didžioji dalis žmonių skiria labai daug savo laiko, pinigų ir jėgų, neabejotinai tai būtų namai – juos statoma, renovuojame, puošiame, saugome. Na, o saugoti tikrai verta, kadangi yra daugybė pavojų, kurie gali vienaip ar kitaip sugadinti šį turtą. Ir čia kalbame ne tik apie nuostolius, kuriuos gali sukelti vagys, bet ir apie daug daugiau – gamtos stichijos, mūsų užmaršumas ir tam tikros klaidos, taip pat gali tapti turto netekimo arba apgadinimo priežastimi. Taigi, jei norim, kad mūsų turtas būtų saugus, kasdien savęs turime paklausti, o ką mes galime padaryti vardan savo turto saugumo? Iš tiesų, galime padaryti labai daug, o svarbiausia – kad nepamirštume to daryti kiekvieną dieną.

Turto draudimas

Bene viena  šiuo atvejų tinkamiausių priemonių, kurią vertėtų panaudoti siekiant apsaugoti savo turtą, yra jo draudimas. Savaime suprantama, tai reiškia papildomas išlaidas, tačiau dėmesys turėtų būti atkreiptas į tai, kad tuo pačiu tai yra viena  geriausių investicijų į jūsų saugumą, juo labiau, kad šiandien ši paslauga sudaro labai didelį pasirinkimą, pavyzdžiui, ypač dėmesio verta yra šis pasirinkimas pigus turto draudimas internetu.

Turto draudimas - zuikiobilietai.lt

Išvykstate iš namų bent kelioms dienoms? Informuokite apie tai kaimynus

Neretai pasitaiko situacijų, kuomet iš namų tenka išvykti kelioms dienoms. Taigi, kiekvieną kartą, kai išvykstate iš namų ilgesniam laiko tarpui, informuokite apie tai artimiausius kaimynus – kilus bent menkiausiam pavojui, jie įvertins situaciją ir, jei reikės praneš apie tai specialiosioms tarnyboms.

kas daroma

Sarginis šuo – visada puikus pasirinkimas

Nuo seno puikiai žinoma, kad tam tikros veislės šunys gali tapti geriausiais pasirinkimais, kai reikia apsaugoti namus. Jei gyvenate nuosavame name, labai rimtai apsvarstykite galimybę įsigyti tokį šunį – galbūt tai pats patikimiausias variantas iš visų įmanomų.

Jūsų veiksmai bei įpročiai

Savaime suprantama, ne ką mažiau svarbūs yra ir jūsų asmeniniai veiksmai bei įpročiai. Kiekvieną kartą, kai išvykstate iš namų, užrakinkite duris, užverkite langus, patikrinkite, ar neliko bėgančio vandens, įjungtų elektrinių prietaisų.

Turto draudimas - zuikiobilietai.lt

Artinasi audra? Būkite dar akylesni

Mūsų krašto oro sąlygos neretai pateikia daug nemalonių siurprizų: stiprios vėtros, galingas vėjas, smarkus lietus ar snygis, neretai įvairias pasekmes, todėl kas kartą, vos tik išgirdę apie  tai, kad artimiausiu metu keisis oro sąlygos, imkitės tam tikrų veiksmų. Pavyzdžiui, jei artėja audra patikrinkite, ar neliko lauke nepritvirtintų daiktų.

Taip pat skaitykite: